Menşei Belgesi Tercume


Menşei Belgesi Tercume

Dış ticarette kullanılan ve söz konusu malın hangi ülkede üretildiğini belgeleyen, üretildiği ülkenin ticaret odasınca onaylanmış belgelere menşei belgesi denir. Her ürünün tamamı bir ülkede yapılmadığından, tanım kargaşasına yol açmamak için, ürünün değerinin yarısından çoğunun (%50 sinden fazlasının) üretildiği ülkeye verilen bir unvandır.

Dış ticarette kullanılan diğer belgeler gibi menşei belgesi çevirisi de gereklidir. Menşei sertifikası ya da menşei Şahadetnamesi de denilen bu belgenin çevirisi, yaygın olarak resmi kurumlar tarafından kullanıldığından uzman kişiler tarafından çevrilmelidir.

İngilizce Türkçe Menşei Belgesi çevirisi, Türkçe İngilizce Menşei Belgesi çevirisi başta olmak üzere istediğiniz tüm dillerde yeminli veya noter yeminli çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Menşei Belgesi Tercumesi için doğru adres – Joy Tercume

"JOY Tercume" çeviri merkezi Menşei Belgesi Tercumesi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Menşei tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Menşei Belgesi Tercumesi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin