Kartvizit Tercume


Kartvizit Tercume

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 – 5,5 cm, boyu için 8-9 cm’dir.

Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir. Firma logoları için belirlenen renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. İş görüşmelerine başlamadan önce kartvizitlerin değişimi son derece önemlidir. Ayrıcı Günümüzde dijital ortamda hazırlanan kartvizitler daha kolay şeçilebilip, daha kolay şekilde isteklere uyarlanabilmektedir.

Kartvizitlerin İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri, Almanca Türkçe çeviri, Türkçe Almanca çeviri, Fransızca Türkçe çeviri, Türkçe Fransızca çeviri, İspanyolca Türkçe çeviri, Türkçe İspanyolca çevirileri alanlarında uzman çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

İngilizce Türkçe Kartvizit çevirisi, Türkçe İngilizce Kartvizit çevirisi başta olmak üzere istediğiniz tüm dillerde yeminli veya noter yeminli çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Kartvizit Tercumesi için doğru adres – Joy Tercume

"JOY Tercume" çeviri merkezi Kartvizit Tercumesi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercuman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Kartvizit tercumanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Kartvizit Tercumesi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin