CE Belgesi Tercume


CE Belgesi Tercume

Bazı ürünlerin üstünde “CE” diye bir işaret görürüz. Bu işaret, Fransızca olan “Conformité Européene” in baş harfleridir. “Avrupa için uygundur” anlamına gelen “CE” sadece Avrupa için değil, dünya genelinde kabul görmüş standartların birleşimi olarak kabul edilir.

CE amblemli bir ürünün üreticisi, ürününün Avrupa sağlık, güvenlik ve çevrenin korunmasıyla ilgili normlara uyduğunu kabul etmiş olur. CE amblemli ürünler EFTA (Avrupa Serbest Ticaret Birliği) ve AB ülkelerinde serbestçe satılabilen ürünlerdir. Avrupa gibi büyük bir pazarla ticari ilişkilere girişebilmek için CE ambleminin ürünlerinizin üzerinde bulunması gerekir.

Ürünlerinizin Avrupa standartlarına uygunluğunu kanıtlayan bu belgenin İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çevirilerinde bize başvurabilirsiniz. Bu belgelerin ve çevirilerinin öneminin farkında olup, resmi belge olduklarından uygun bir uslupla çevirilerini yapmaya hazırız.

CE Belgesi Tercümesi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi CE Belgesi Tercümesi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik CE tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "CE Belgesi Tercümesi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin