ATR Belgesi Tercume


ATR Belgesi Tercume

AB ile Türkiye arasındaki protokoller gereği, ihraç edilen malların gümrük muafiyetinden yararlanmasına yönelik verilen ATR dolaşım belgesi de denilen evraktır. Bu belge, yalnızca Güney Kıbrıs dışındaki AB üyesi ülkelere (Güney Kıbrıs’ı ülke olarak tanımadığımız için) yapılan ihracat için verilir. A.TR belgesine sahip mallar gümrükte vergiden muaf olurlar.

ATR belgelerinin İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri, Almanca Türkçe çeviri, Türkçe Almanca çeviri, Fransızca Türkçe çeviri, Türkçe Fransızca çeviri, İspanyolca Türkçe çeviri, Türkçe İspanyolca çevirileri alanlarında uzman çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

İngilizce Türkçe ATR Belgesi çevirisi, Türkçe İngilizce ATR Belgesi çevirisi başta olmak üzere istediğiniz tüm dillerde yeminli veya noter yeminli çeviri hizmetleri sunmaktayız.

ATR Belgesi Tercumesi için doğru adres – Joy Tercume

"JOY Tercume" çeviri merkezi ATR Belgesi Tercumesi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik ATR tercumanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "ATR Belgesi Tercumesi" için bizi arayabilirsiniz.

Telefon : 0 212 875 88 11 | 0 539 917 66 67 ~ E-Mail : info@joytercume.com


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin