Karayolu Taşıma Belgesi Çeviri


Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi

Uluslar arası eşya taşıma sözleşmesini kabul etmiş ülkelerde kullanılan bir belge olup, karayolu taşımasının bu sözleşmenin yükümlülüklerine göre yapıldığını gösterir. Malların yüklendiğini ve taşıma sözleşmesinin gerçekleştiğini belirten resmi bir evraktır.

Üzerinde; Alıcının tam ismi, adresi, gönderilen yer, Malın sayısı, ağırlığı, cinsi, var ise paket numaraları, işaretleri, Yükleyenin tam ismi veya ticari unvanı, adresi, Taşıyanın tam ismi veya ticari unvanı, adresi, Ulaştırma ücreti ve ücretin ödenip ödenmemesi durumunun belirtilmesi, Taşıma süresi ve anlaşmaya varılan diğer maddeler yazılıdır.

Ülkeler arasında yapılan taşımacılık işlemlerinde gerekli olan bu belgenin çevirilerinde uzman çevirmen kadromuzdan yararlanabilirsiniz. İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri başta olmak üzere, talep ettiğiniz diğer dillerde de karayolu taşıma belgesi çevirilerini yapmaktayız.

Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Karayolu tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin