İmza Sirküleri Çeviri


İmza Sirküleri Çeviri

Bir resmî daire veya ticari kuruluşlarda imza atmaya yetkili kimselerin imza örneklerini öncelik sırasına göre içeren imza belgesi. İmza sirküleri, Ticaret şirketlerinde, imzaları şirketi temsil ve ilzam eden kişiler için düzenlenir. Bu sirkülerler temelde, şirketin tescil ve ilan edilen kurul kararına dayanır ve yöneticinin görev süresinin bitim tarihine kadar geçerlidir.

Limited şirketlerde süresiz bile müdür atanabileceğinden, bu şirketlerde imza sirküleri müdürün müdür kaldığı sürece geçerlidir. A.Ş.’lerde genelde yönetim kurulu 3 yıl için seçildiğinden yeniden yönetime seçilmemiş kişinin sirkülerdeki yetkisi görevinin bitim tarihinde sona erer.

Resmi belge olduklarından, yeminli tercümanlar tarafından yapılması zorunludur.

Belgelerinizin ve çevirilerinin sizin için ne kadar önemli olduğunu, ufak bir yanlışla vize başvurunuzun reddedileceğini ve uğraşılarınızın boşa gidebileceğinin farkındayız. Bu yüzden, yaptığımız işle, 2003 yılından beri müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Dilediğiniz tüm dillere noter yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İmza Sirküleri Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi İmza Sirküleri Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik İmza tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "İmza Sirküleri Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin