Geçici Mezuniyet Belgesi Çeviri


Geçici Mezuniyet Belgesi Çeviri

Tüm dersleri verdiniz ve mezun oldunuz. Peki diplomanıza hemen kavuşuyor musunuz? Hayır. Okuldan mezun olunca önce size yukarıda eski de olsa gördüğünüz örnek geçici mezuniyet belgesi verirler ki, diplomanız olmadan resmi işlemleri halledebilesiniz. Tabii en önemlisi de askerlik işlemleri. Bu geçici mezuniyet belgesi ile tecilinizi bozdurabilirsiniz.

Geçici mezuniyet belgesi nasıl alınır? Geçici mezuniyet belgesini öğrenci işlerinden alabilirsiniz. İsterseniz İngilizce geçici mezuniyet belgesi de alabilirsiniz.

Geçici mezuniyet belgesi ne zaman alınır?

Geçtiğiniz son dersin hemen ardından alabilirsiniz. Tüm sınavlarınız açıklandı diyelim. Sadece tek bir dersiniz kaldı. Bilgisayar başında kontrol ederken bir baktınız açıklanmış ve geçmişsiniz. Hemen gidip Fakülte Sekreterliği’nden mezuniyet işlemlerini başlatabilirsiniz.

Geçici mezuniyet belgemi kaybettim ne yapmam gerekir?

Geçici mezuniyet belgesi kayıp durumunda, okulunuzun öğrenci işlerine uğramanız yeterlidir. Ha ama bulunduğunuz şehirden farklı bir şehirde okuyorsanız biraz daha zorlaşacak. Git-gel…

Geçici mezuniyet belgesi diploma yerine geçer mi?

Zaten diploma yerine geçmesi için veriliyor.

Peki neden üniversiteler mezun olur olmaz diploma vermiyorlar?

Resmi bir açıklama olmasa da, kanaatim odur ki; diploma hazırlama işlemi zaman alıyor. Geçici mezuniyet belgesi, basit bir A4 kağıt.

Geçici mezuniyet belgesi süresi yoktur. Diplomanızı alana kadar kullanabilirsiniz.

Geçici mezuniyet belgesi açık, titiz ve hatadan yoksun olarak çevrilmelidir. Biz şirket olarak sizlere tüm dillerde noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz…

Geçici Mezuniyet Belgesi Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi Geçici Mezuniyet Belgesi Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Geçici tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Geçici Mezuniyet Belgesi Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin