Askerlik Durum Belgesi Çeviri


Askerlik Durum Belgesi Çeviri

Askerlik Durum Belgesi Çeviri, askerlik kararı alınan her yedek subay aday adayına askerlik şubeleri tarafından verilen ve ilgilinin; kimlik, öğrenim, yoklama, grup numarası ve sevke tâbi olduğu celp dönemi vb. gibi askerlikle ilgili bilgilerini içeren bir belgedir.

Askerlik durum belgesi, ilgililerin;

Silâhaltına alınacağı tarihe kadar bir işte çalışmaları

Lisansüstü eğitim yapmak için üniversitelere sunulması

Kişilerin silâhaltına alınacağı tarihin kendilerine tebliğ amacıyla, askerlik kararı alındığında veya daha sonra ihtiyaç duyulduğunda verilebilmektedir. Bu belge daha sonra çoğaltılarak kullanılabilir

Yedek subay aday adaylarının grup numaralarına göre, kesin olarak hangi celpte silâh altına alınacakları, kayıtlı oldukları askerlik şubelerinden öğrenilebilir.

Askerlik durum belgesi, gereksinim duyulması halinde yeniden, yerli veya yabancı askerlik şubelerinden müracaatla alınabilir. Ancak bakaya durumunda olanlara (Mahkemesi devam edenler dahil) askerlik durum belgesi verilmez. Bunlara sadece sevke tabi olduğu dönemi gösterir bakaya durum belgesi verilir. Karışık faktörleri barındırdığı için askerlik durum belgesinin tercümesini sadece uzman çevirmenler yapmalıdır. Askerlik durum belgesinin tüm ilgili dillere noter yeminli çevirisini yapıyoruz.

Askerlik Durum Belgesi Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi Askerlik Durum Belgesi Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Askerlik tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Askerlik Durum Belgesi Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin