Apostil (Tasdik Şerhi) Çeviri


Apostil (Tasdik Şerhi) Çevirisi

Apostil, bir belgenin gerçekliğinin tasdik edilerek başka bir ülkede yasal olarak kullanılmasını sağlayan bir belge onay sistemidir. Apostil’in kuralları 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonuyla tespit edilmiştir. Apostil kuralları yalnızca Lahey Konferansı’na üye veya taraf devletlerarasında geçerlidir.

Bu belge onay sistemiyle ilgili üye veya taraf devlet tarafından saptanan yerel bir merci, bakanlık, vb. bir kuruluş, belgenin gerçek olduğunu onaylayarak, başka bir üye veya taraf ülkede 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonunda belirlenen kurallar çerçevesinde kullanılması için yasal hale getirir.

Apostil tasdiki gerçekleştirilen belge, Lahey Konferansının tüm üye ve taraf devletlerinde geçerli bir belge olarak kabul edilir. Bu yüzden apostiller açık, titiz ve hatadan yoksun olarak çevrilmelidir. Biz şirket olarak sizlere tüm dillerde noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz…

Apostil (Tasdik Şerhi) Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercüme" çeviri merkezi Apostil (Tasdik Şerhi) Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yerleşik Apostil tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Apostil (Tasdik Şerhi) Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.

Telefon : 0 212 875 88 11 | 0 539 917 66 67 ~ E-Mail : info@joytercume.com


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin