Akreditif Çeviri


Akreditif Çeviri

Akreditif Çeviri, Uluslararası düzeyde vesikalı kredi (documantery credit), ticari kredi mektubu (commercial letter of credit), vesikalı kredi mektubu (documantery letter of credit), kredi mektubu (letter of credit, L/C), gibi farklı deyimlerle tasfir edilen akreditif; aynı zamanda şartlı banka kredisi olup, bir finansal kurum tarafından, senet metninde, senet bedelinin kendisine ödenmesi yazılı olan kişiye veya lehtara belirtilen belgeleri ibraz etmesi karşılığında, gene belirtilen miktardaki ödemenin yapılması için düzenlenmiş bir belgedir.

İhracatçıya mal bedelinin zamanında ödeneceği garantisi de veren bu belge, ithalatçı da aynı şekilde malı veya metayı istedi şekilde kaliteli ve sağlıklı durumda kendine ulaşmasını garanti eder.

Uluslararası düzeyde olan bu belgenin çevirisini tüm ticari dillerde sağlıyoruz.

Akreditif Çevirisi için doğru adres – Joy Tercüme

"JOY Tercume" çeviri merkezi Akreditif Çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel tercüman kadrosu ve Türkiye’ nin çeşitli illerinde yerleşik Akreditif tercümanlar ile sürekli hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir "Akreditif Çevirisi" için bizi arayabilirsiniz.


Her Dilde Hızlı, Güvenilir
Tercume ve Çeviri Hizmetleri
Uygun Fiyatlar


İnceleyin